+420 576 013 969 info@frogpack.cz
0 ks 0,00 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.


Palety z vlnité lepenky?

22. 02. 2021 | Autor: Ivana | 2 minuty čtení

Palety z vlnité lepenky?

Ne to není nápad ze vzdálené budoucnosti, ale realita roku 2021. Palety z vlnité lepenky by se měly stát ekologičtější a zároveň nákladově efektivnější alternativou k paletám dřevěným nebo plastovým.

Jsou o 80% lehčí než ostatní varianty, což podstatně ulehčuje manipulaci s nimi a nízká hmotnost také snižuje spotřebu paliva při jejich přepravě. Tento typ palet absorbuje většinu vibrací, proto jsou převážené výrobky o hmotnosti až 2500 kg ve větším bezpečí než na těch klasických. Navíc je prokázáno, že při jejich výrobě je produkováno o 12,6 % méně emisí než u dřevěných palet.

Nemusíte se bát, že byste měli s těmito paletami problém pokud spolupracujte se zahraničím. KraftPal totiž splňují všechny mezinárodní standardy a můžete si vybrat až z 22 modelových variant pro různé typy dopravy. Díky vlnité lepence je tento typ palet pouze jednorázový. Konečný odběratel je potom může snadno zlikvidovat standardní recyklací. 

Tato vychytávka ve světě obalů již získala ne jedno významné ocenění. K těm nejvýznamnějším rozhodně patří vítězství pro rok 2021 ve WorldStar Award od World Packing Organisation.

Více informací naleznete přímo u výrobce → www.kraftpal.com